Wybrane utwory muzyczne

Wybrane Video

Wyprzedaż ostatnich terminów na 2019 rok!  Kalendarz powoli się wypełnia. Nie zwlekaj sprawdź naszą ofertę i dostępność terminu już dziś!

Szukacie fotografa i filmowca na swój ślub którzy mają świeże spojrzenie na fotografię i filmowanie ?

W sposób niebanalny uchwycimy najważniejsze momenty w Waszym życiu !

Oprócz fotoreportaża ślubnego i filmowania wykonujemy reportaże z imprez okolicznościowych.

Dekoracje światłem przyjęć weselnych oraz innych uroczystości.
Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem. Zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

„Taniec w chmurach” jest wspaniałym upiększeniem pierwszego tańca. Taniec w ciężkim dymie imituje kłębiące się chmury, które unoszą się nad ziemią.

Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec wytańczony w bajkowej, magicznej scenerii. 

Ślub i wesele to najpiękniejsze i najbardziej uroczyste chwile w życiu. To magiczne wydarzenie, które dzięki fajerwerkom dodatkowo uczyni je czymś niezapomnianym, czymś bardzo magicznym, co na zawsze zapisze się w pamięci gości weselnych. Żadna z atrakcji nie wzbudza takich emocji i nie wywołuje tak wielkiego zachwytu wśród gości jak pokaz sztucznych ogni.

Pokaz Laserowy

Dzięki wykorzystaniu kolorowych laserów

RGBW wysokiej mocy możemy stworzyć

niesamowitą atmosferę na Państwa przyjęciu. Na specjalne życzenie przy użyciu interfejs. ILDA możemy zaprogramować laser aby wyświetlał dowolną animację w różnych kolorach np. imiona pary młodej bądź nazwę firmy.