Wyprzedaż ostatnich terminów na 2017 rok!  Kalendarz powoli się wypełnia. Nie zwlekaj sprawdź naszą ofertę i dostępność terminu już dziś!

Współpracujemy z profesjonalnymi  fotografami i kamerzystami  zamawiając usługi w pakiecie otrzymacie10% rabatu. Zawodowo zajmujemy się obsługą muzyczno – fotograficzną wesel, balów, festynów, imprez okolicznościowych, studniówek itp. Taka oferta może się nie powtórzyć ! Zadzwoń i dowiedz się więcej.

„Taniec w chmurach” jest wspaniałym upiększeniem pierwszego tańca. Taniec w ciężkim dymie imituje kłębiące się chmury, które unoszą się nad ziemią. Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec wytańczony w bajkowej, magicznej scenerii. Fotograf  i kamerzysta będą mieli  niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych ujęć, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem. Znakomity efekt można osiągnąć podczas połączenia ciężkiego dymu z podświetleniem LEDowym. Ciężki dym choć na kilka minut przenosi nas w cudowną niebiańską atmosferę. Jeśli chcielibyście uzyskać taki efekt, pomyślcie o wypożyczeniu wytwornicy dymu.

Ślub i wesele to najpiękniejsze i najbardziej uroczyste chwile w życiu.

To magiczne wydarzenie, które dzięki fajerwerkom dodatkowo uczyni je czymś niezapomnianym, czymś bardzo magicznym, co na zawsze zapisze się w pamięci gości weselnych. Żadna z atrakcji nie wzbudza takich emocji i nie wywołuje tak wielkiego zachwytu wśród gości jak pokaz sztucznych ogni. Jeśli to mało to może jeszcze niech wszystko połączy muzyka. Posiadamy plenerowy system nagłośnieniowy, dzięki któremu pokazowi towarzyszy muzyka, dobrana zgodnie z życzeniem klienta, zsynchronizowana z efektami i dopełniająca całości spektaklu.

Państwa weselny pokaz sztucznych ogni będzie różnił się od tego tradycyjnego, a współpraca z kamerzystą i fotografem zaowocuje niepowtarzalnymi ujęciami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!  

Wyprzedaż ostatnich terminów na 2017 rok

Taniec w „Chmurach”

Pokaz sztucznych ogni