Od początku naszego istnienia staramy się w naszej pracy łączyć to, co najlepsze, czyli współpracę sceny i parkietu. Staramy się umiejętnie pokierować zabawą tak, aby najbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca. Właśnie to jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami. Działamy na terenie całej Polski, oferując usługi w zakresie obsługi muzycznej: wesel, studniówek, festynów, zabaw karnawałowych oraz innych imprez okolicznościowych. Jesteśmy w pełni profesjonalni, jednak ocenę, w jakim stopniu udaje nam się to zadanie, pozostawiamy dla tych, którzy nas słuchali i bawili się przy naszej muzyce.

 

Zdobyte doświadczenie pozwala nam w perfekcyjny sposób dopasować repertuar oraz program do charakteru imprezy:

• Oferujemy obsługę muzyczną wesel, zabaw, festynów, studniówek oraz innych przyjęć okolicznościowych.
• Posiadamy bogaty repertuar (ok. 400 utworów)
• Na życzenie gramy też w przerwach dla gości muzykę biesiadną za stołami.
• Na życzenie klienta opracowujemy dodatkowe utwory
• Na życzenie w trakcie imprezy prowadzimy dla gości konkursy Karaoke
• Obsługujemy też imprezy masowe jak festyny, zabawy, juwenalia czy dni miejscowości 
• Impreza z nami to gwarancja wspaniałej i niezapomnianej zabawy dla każdego z jej uczestników.

 

Zespół RIVER BAND realizuje również obsługę muzyczną dla firm:

– eventy korporacyjne,
– imprezy integracyjne,
– Christmas party,
– inne.

 

Na potrzeby projektów firmowych profilujemy repertuar muzyczny pod kątem jego spójności z charakterem imprezy. W miarę potrzeby rozszerzamy skład angażując dodatkowych muzyków i zapewniamy stosowne rekwizyty. Prowadzimy imprezy międzynarodowe zapewniając konferansjerkę w języku angielskim.

 

Organizacja i współtworzenie scenariusza wieczoru.

Angażując nasz zespół możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie na etapie organizacyjnym. Swoim doświadczeniem służymy podczas ustalania wizji oraz scenariusza imprezy tak, aby podczas jej trwania nikt ze strony organizatorów nie musiał już troszczyć się o jej przebieg. Najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące imprezy i czuwamy nad jej realizacją czasową, biorąc na siebie rolę koordynatora i współpracę z restauratorem/managerem hotelu.

Iza