OŚWIETLENIE IMPREZ - DEKORACJE SAL ŚWIATŁEM

 

Dekoracje światłem to HIT coś nowego na dzisiejszym rynku.

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem.

Zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów branży, jak i do prywatnych odbiorców.

Jeśli poza oprawą muzyczną poszukujecie Państwo czegoś nie banalnego to z pewnością dekoracje światłem którą oferujemy sal weselnych, bankietowych, kościołów czy nawet dużych obiektów typu sale/hale sportowe będzie zapewne oryginalnym wyborem i sporą atrakcją.

Każdy zespół muzyczny czy też DJ-e, wodzireje posiadają oświetlenie, które jest oświetleniem bardzo podstawowym o niewielkich możliwościach pokazowych i technicznych. 

My zaś wyciągamy rękę by dać profesjonalny efekt i niezapomniane wrażenia każdemu z naszych klientów za bardzo konkurencyjną cenę. 

Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, bogatej ofercie efektów specjalnych. Sprawimy, iż to wydarzenie pozostanie niezapomniane. Dobór sprzętu dostosowujemy do ilości gości, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa  rojektu. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze technologie światła led i lasera oraz inteligentne urządzenia typu Głowice Ruchome, Scanery, Lasery, Oświetlacze , Listwy Led, Panele Led, które przy odpowiednim połączeniu ze sobą dają wyśmienity efekt na parkietach ścianach murach i sufitach.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now